Trychologia i medycyna - Gniezno Września

Specjalistyczna Praktyka Trychologiczna

Trycholog Września

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Trycholog Września

W naszym gabinecie zajmujemy się problemami związanymi z wypadaniem włosów, łysieniem, łojotokiem, łupieżem, łuszczycą, nużeńcem, suchą skórą, hiperhydrozą oraz atopowym zapaleniem skóry. Jeśli borykasz się chociażby z jednym problemem skóry głowy, koniecznie powinieneś skorzystać z wizyty w naszym gabinecie. Pozwoli to jak najszybciej wyeliminować przyczynę, a także zastosować leczenie, które zwalczy problemy skóry głowy.

Samodzielne próby ratowania włosów mogą być nieskuteczne, a nawet przyspieszające wypadanie włosów. Zawsze stawiaj na sprawdzone i profesjonalne usługi- wybierz się na konsultację w naszym gabinecie. Zapraszamy.

Jak przygotować się na wizytę?

Udając się do trychologa Września musisz pamiętać o kilku bardzo ważnych rzeczach. Przede wszystkim:

  • nie myj głowy kilka dni przed wizytą,
  • przygotuj listę zażywanych leków,
  • przygotuj listę używanych produktów do włosów,
  • przygotuj wyniki badań krwi z 6 miesięcy,
  • przygotuj wypisy ze szpitala z 3 lat.

Powyższe rzeczy znacznie ułatwiają zdiagnozowanie problemu. Czasem nie mamy świadomości o tym, że codziennie używane produkty, mogą przyczynić się do chorób skóry głowy.

Czy występują przeciwskazania w leczeniu chorób skóry głowy?

Istnieje kilka przeciwskazań, przez które nie będzie można zastosować zabiegów. Są nimi choroby nowotworowe, cukrzyca, ciąża, karmienie piersią oraz infekcje skórne. Jeśli posiadasz jakiekolwiek przeciwskazania, nie rezygnuj z wizyty – ustalimy leczenie bez zabiegowe. Zapraszamy.

Telefon kontaktowy:

517 655 066

Września

ul. Opieszyn 10

Zapraszamy na pierwszą wizytę we Wrześni

Września, ul. Opieszyn 10