Trychologia i medycyna - Gniezno Września

Specjalistyczna Praktyka Trychologiczna

Łysienie Gniezno

Tylko u nas wygrasz z łysieniem

Łysienie Gniezno

Walka z łysieniem Gniezno to bardzo często wieloletni proces. Wymaga on wiele poświęconej pracy i czasu. Bez pomocy specjalisty leczenie nie zadziała. Konieczna jest dokładna i profesjonalna analiza możliwych przyczyn łysienia, którą możesz zrobić w naszym gabinecie. Nie czekaj – już dziś zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin i poznaj przyczynę łysienia! Zapraszamy.

Trycholog Gniezno – Zaufaj pomocy specjalistów

Tylko z pomocą odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów jesteś w stanie całkowicie wyeliminować problem związany z łysieniem Gniezno. Tracisz pewność siebie i poczucie własnej wartości? Poddaj się terapii i licznym zabiegom w naszym gabinecie, które ekspresowo zatrzymają łysienie, pobudzą cebulki do wzrostu, a także wzmocnią cebulki i włosy.

Jak uskutecznić wizytę w gabinecie?

Postawienie diagnozy i ustalenie leczenie nie jest proste. Są jednak rzeczy, które pomogą poznać przyczynę i łysienia. Poniższe wskazówki przydadzą się na każdej wizycie:

  • nie myj głowy 2-3 dni przed wizytą,
  • sporządź listę zażywanych leków i suplementów,
  • sporządź listę używanych produktów do włosów,
  • przygotuj wyniki badań krwi z 6 miesięcy
  • przygotuj wypisy szpitalne z 3 lat.

Dzięki tym wskazówkom postawienie diagnozy będzie znacznie prostsze i szybsze. Zapraszamy do zapoznania się z zabiegami dostępnymi w naszej ofercie oraz do zapisów na konsultację.

Telefon kontaktowy:

517 655 066

Zapraszamy na pierwszą wizytę w Gnieźnie

Gniezno, ul. Chrobrego 20